| MEDIA
145
page-template-default,page,page-id-145,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,stagtools

INNI O MNIE

 LUBIĘ SOBIE USIĄŚĆ Z LUDŹMI I POGADAĆ.

PONIŻEJ MOŻECIE OBEJRZEĆ I PRZECZYTAĆ EFEKTY TAKICH SPOTKAŃ – kilka przykładowych materiałów o mnie zebranych w Sieci. 

PRZYKŁADOWE RELACJE Z PREZENTACJI W RÓŻNYCH INSTYTUCJACH:

O Syberii w Gimnazjum nr 1 w Iławie

Spotkania z podróżnikami to jedna z bardziej lubianych lekcji geografii. W Gimnazjum Samorządowym nr 1 im. Mikołaja Kopernika od wielu lat tradycją jest zapraszanie podróżników na spotkania z młodzieżą, by, opowiadając o swoich przeżyciach podczas podróży, choć na chwilę przenieśli słuchaczy w odległe miejsca…

CZYTAJ

O szamanach w Bibliotece w Żninie

W ubiegłym tygodniu gościem Klubu Podróżnika na 70-lecie powstania żnińskiej Biblioteki Publicznej był Arun Milcarz – podróżnik i autor filmów dokumentalnych.

CZYTAJ

Spotkanie w Wadowickim Centrum Kultury

Dzisiejsze (8.3) spotkanie w Klubie Podróżnika “Bez Paszportu” z Arkadiuszem “Arunem” Milcarzem, które odbyło się jak za starych, dobrych czasów w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury bezapelacyjnie należało do najlepszych w tym sezonie o ile nie najlepszych w ogóle. Wszystko to sprawka gościa, który czuł się jak ryba w wodzie i “kupił” licznie zgromadzoną publiczność.

CZYTAJ

Relacja w Przeglądzie Olkuskim

Takie nietypowe spojrzenie na świat, przedstawione w sposób ekspresyjny, zabawowy najlepiej przemawia do młodych ludzi. Tak stało się też i tym razem. Uczniowie z chęcią wzięli udział w niezwykłej podróży po egzotycznych zakątkach naszej planety. Bez wątpienia nie tylko pogłębiła ona ich wiedzę o świecie, lecz także stała się dla nich inspiracją do własnych poszukiwań.

CZYTAJ