| KUP KSIĄŻKĘ
130
page-template-default,page,page-id-130,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,stagtools

Przemek Kossakowski

Monika Mariotti

CZAD Aruna Milcarza opowiada o prawdzie, która nam umyka. To co uznajemy za rzeczywistość i obiektywny kształt świata, z naszymi problemami, ambicjami i codzienną pogonią za wynikiem, jest tylko iluzją. A kiedy zostaniemy tej iluzji
pozbawieni, okazujemy się tacy, jakimi jesteśmy w istocie. Zwykłymi ludźmi, kruchymi w starciu z naturą i bezradnymi,
jak dzieci, kiedy karta do bankomatu wykazuje brak środków
na koncie. Zostajemy wtedy skazani na pomoc i bezinteresowność tych, których z perspektywy aroganckich europejczyków, traktujemy z lekceważeniem i pogardą. ``Czad`` to lekcja pokory i odświeżające przywrócenie właściwych proporcji.
Opowieść Aruna może wyleczyć nas z potrzeby definiowania wszystkiego dla złudnego poczucia bezpieczeństwa. Czytając ``Czad, w poszukiwaniu straconego...``, trzeba być czujnym, jak w podróży. Dawka bezlitosnej prawdy o nas samych wtopionej w brudno-żółtość pustki aż po horyzont.

Książkę można kupić na dwa sposoby:

* pamiętaj, że cena książki różni się w zależności od wybranej opcji jej zakupu!

Z tej strony, kierując się poniższymi wskazówkami:

  • Do ceny książki (31,50 zł) konieczne jest doliczenie kosztu dostawy 4,50 zł (polecony InPost)

Dokonujesz tradycyjnego przelewu (np. w placówce banku lub poprzez swoją bankowość internetową) na konto:

Bank Millennium Arkadiusz Milcarz 15 1160 2202 0000 0002 5209 8393,

w tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz hasło CZAD

  • Na alchemiksendivius@gmail.com wysyłasz potwierdzenie przelewu (jeżeli zależy Ci na czasie), telefon kontaktowy oraz adres, na który chcesz otrzymać książkę.

Lub osobiście, bezpośrednio ode mnie na spotkaniu autorskim:

Wybierając tę opcję masz szansę zdobyć czadową dedykację. Moje spotkania autorskie nie są nudne! Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy będę miał spotkanie blisko Twojego miejsca zamieszkania – zalajkuj mój fanpage na FB!